HummerPolska jest w czołówce krajów z Unii Europejskiej jeśli chodzi o liczbę osób z wyższym wykształceniem. Ja myślę, że to wyraz ambicji naszych rodziców, którzy dorastali w socjalizmie. Wówczas dostać się na studia nie było rzeczą prostą. A mieć w rodzinie magistra było powodem do chluby. Swoje niespełnione ambicje skierowali na swoje dzieci, czasem siłą wypychając je na studia. Efektem jest dziś ogromna ilość magistrów bez pracy, albo pracujących poniżej swoich możliwości.

Wprawdzie wyższe wykształcenie może być pomocne w zdobyciu dobrze płatnego zajęcia, ale częstokroć potrzebujemy po prostu kogoś, kto zreperuje nam samochód (kliknij tutaj). Człowiek dobrze znający się na swej robocie to skarb, zaś jednakże większość z nas nie egzystuje dla swojego zawodu, a tylko jest on środkiem dla zarobienia pieniędzy na to aby móc utrzymać siebie oraz swoją rodzinę. Szeregowy mechanik samochodowy zwykle nie zrobi nam wykładu z historii jaką przeszła motoryzacja, wszak przecież nie jest to rzecz jakiej od niego wyczekujemy - ma on po prostu ze znajomością rzeczy skończyć swoją fuchę oraz zająć się tym, by auto działało.

Nasz pojazd powinien działać sprawnie, podobnie jak niemało różnych przejawów naszego życia - ostatecznie każdy człowiek skupia się przede wszystkim na sobie i swoich najdroższych. To powód iż różne społeczeństwa funkcjonują tak świetnie - zaś w przyszłości może będą funkcjonowały jeszcze lepiej. Ale do tego potrzebni są także ludzie wykonujący prace fizyczne, a nie tylko mnóstwo pracowników umysłowych. Roboty nie zastąpią nas we wszystkim.

Wielorakie wehikuły, nie jedynie samochody, są przez ludzi stosowane do szybkiego przemieszczania się, co tak właściwie implikuje profit pieniężny, jeżeli zdołamy w należyty sposób zastosować swoje auto. Nierzadko również auto to nasze bezpośrednie narzędzie pracy. Kiedy jest zepsute na nic nam nasza wiedza kiedy nie możemy się dostać do klienta.